______
______

arrowjavad02آخرین مطالب از هر بخش

arrowjavad02پربازدیدترین مطالب

نظر سنجی

متقاضی شرکت در آزمون مقطع ...... می باشم
 
صفحه نخست کارشناسی ارشد سراسری انیمیشن آزمون عملی انیمیشن

پرسش های خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح نمایید...

Untitled-1 copy
اگر اکانت Gmail دارید، روی 1+ کلیک کنید.

آزمون عملی انیمیشن جزء فنی ترین آزمون های عملی رشته های ارشد  محسوب میشه  که واقعآ شانسی نمیشه رفت سر جلسه در این مطلب مواد آزمون عملی انیمیشن را به طور مختصر آوردم .در مطالب بعدی به جزئیات بیشتری خواهم پرداخت. لیست زیر به ترتیب اهمیت و اولویت هم هست.

1-      طراحی کاراکتر خیالی . همونطور که از عنوانش پیداست شما باید یک کاراکتر خیالی طراحی کنید.

2-      استوری بورد .شما باید بتونید یک داستان کوتاه را به استوری بورد تبدیل کنید. شناخت اصول دکوپاژ و میزانسن سینمایی و اجرای صحیح و تمیز استوری بورد امتیاز زیادی داره.یادم رفت بگم در دوازده تا بیست قاب باید این کار را انجام دهید.

3-      داستان گویی(نویسی)  . به شما یک موقعیت میدن و از شما میخوان تا داستانی برای آن بنویسید.

4-      طراحی زمینه . در این بخش از شما میخوان به طور مثال برای محل زندگی یک کاراکتر را طراحی کنید.یا زمینه ای برای یک داستان بکشید . کارتون میتونه رئالیستی باشه یا نه از آنالیز و استلزیزه استفاده کنید و برخورد شخصی داشته باشید .

5-      مورف . از شما خواسته میشه تا یک شئی رو در ده تا دوازده فریم به یک شکل دیگه تبدیل کنید.

6-      سئوالات تشریحی : نام شرکت ها و نرم افزارها ، نشریات، کتاب ،آثار ، هنرمندان ، فیلم و تکنیک های انیمیشن موارد سئوال هستند که باید به آن پاسخ بدید.

علاوه بر موارد یاد شده ی بالا شما باید با لیپ سینک، اصول زمانبندی و قوانین تبدیل فریم به زمان و اصول حرکت هم آشنا باشید.(کمیک اسکریپت هم ببینید.)آزمون عملی انیمیشن هم خیلی راحته هم خیلی سخت . راحت از این نظر که خیلی ها موادشو نمیدونن و سخت از این جهت که باید موارد زیادی را یاد بگیرید و کار کنید. نکته ی مهم دیگه اینکه رشته ی انیمیشن یک طرفش هنر های بصری و طرف دیگش درام و سینماست که نباید ازش غافل بود . در آینده در مورد جزئیات آزمون مطلب میذارم. شاد باشید.

طراحی کاراکتر (رئالیستی) : از شما خواسته میشه یک کاراکتر رئالیستی طراحی کنید شما باید از سه نمای روبرو پشت سر و سه رخ این کار را انجام بدید. رعایت تناسبات و دقت در جزئیات و رنگ مناسب از جمله اولویت های این سئوال محسوب میشه.

 استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع ، مانعی ندارد.اگر از دوستان کسی پاسخگوی شما نبود، پرسش های خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح نمایید...


تماس با ما:

: ایمیـــل
cglearnid@yahoo.com

09152606539
(فروزانفر (مدیریت
ساعت تماس: 9 - 14

----
(نظری (پشتیبانی
هماهنگی تبلیغات

فرم ورود اعضااعضا : 2142
محتوا : 128

arrowjavad02آمار مخاطبینarrowjavad02

 11 بیننده حاضر
4485523
امروز . . . . . ¦369
دیروز . . . . . ¦1307
این هفته. . . ¦1676
این ماه . . . . ¦22451
باز دید کل. . .¦4485523
آی پی شما: ¦54.159.19.75
امتیاز به artexam:

پربازدیدترین برچسب ها